Кошик
5452 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Знімачі масляних фільтрів

При самостійній заміні масла двигуна автомобіля водії не раз стикаються з проблемою зняття масляних фільтрів. З цією метою зручно використовувати спеціальні знімники. Серед низки модифікацій важливо підібрати модель, враховуючи технічні характеристики авто, про це й поговоримо далі.

В інтернет-магазині можна вигідно купити в Україні знімники фільтрів масляних недорого від виробника безпосередньо. Вся продукція має відмінну якість та вироблена з урахуванням вимог міжнародного стандарту якості. Серед асортименту моделі можна підібрати рішення на будь-який смак.


Види знімачів масляних фільтрів


Типу "краб". Пристрій такого типу забезпечує комфортну роботу з фільтрами діаметр яких коливається в межах від 60 до 125 мм в умовах обмеженого простору.

Типу чашка. Це вузькопрофільний пристрій, який виробляють по діаметру фільтрів різних розмірів. Найчастіше їх реалізують у наборі у зручній валізці.

Ланцюгові. Знімач масляних фільтрів стане незамінним помічником при відкручуванні запчастини з діаметром від 60 до 140 мм. Інструмент виконаний у вигляді рукоятки із закріпленого на ньому ланцюга одним кінцем.

Стрічкові. Це знімники, призначені до роботи у вузькому робочому діапазоні. Вони не підходять для сильно затягнутих фільтрів.

Серпоподібні. Такі моделі також не призначені для роботи в широкому діапазоні та функціонують за принципом плоскогубців, захоплюючи та віджимаючи деталь.


Як підібрати знімники масляних фільтрів


Найбільш популярними та зручними знімачами масляних фільтрів є ланцюгові моделі, які не займуть багато місця у багажнику. При цьому діаметр фільтра повинен бути не менше 120 мм. Зі зняттям меншого фільтра впорається агрегат типу «краб», характерною особливістю якого є наявність захоплень, що перешкоджають зісковзування. Установка швидко та точно знімає фільтр діаметром від 60 мм. При цьому вона може працювати у стиснутих умовах.

Під час вибору необхідно точно знати розміри масляного фільтра, інакше пристрій не стане в нагоді зовсім.

Універсальними у своєму роді вважаються знімники «чашка», які, крім побуту, також використовуються в автомайстернях та станціях на технічне обслуговування. Вони виконують роботу навіть на важкодоступних ділянках, знімаючи сильно затягнуті фільтри. На сайті інтернет-магазину представлені різні пристрої, які допоможуть вирішити завдання будь-якої складності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner