Кошик
5307 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Головки торцеві двенадцатигранные

Від того, наскільки надійно затягнуті кріплення різних вузлів машини, залежатиме безпосередньо і безпека її експлуатації. Річ у тому, що сучасний автомобіль складається з безлічі вузлів і компонентів, з'єднаних між собою різними способами. Тому на станції технічного обслуговування (та й у будь-якому приватному гаражі автовласника) обов'язково має бути мінімальний набір інструменту, що дозволяє виконати найпростіші дії. І, як правило, все це пов'язано з розкручуванням та закручуванням болтів, гайок та інших кріпильних елементів. Найкращим варіантом у цьому випадку є головки торцеві дванадцятигранні, представлені в інтернет-магазині в даному розділі. Їх можна купити гуртом чи поштучно. У будь-якому випадку це буде недорого, адже ми пропонуємо одні із найкращих цін в Україні.

 

Торцеві дванадцятигранні головки поштучно

 

Конструктивною особливістю торцевих дванадцятигранних головок є саме 12 робочих граней у профілі. В іншому вони мало відрізняються від своїх шестигранних побратимів. Ці змінні насадки дозволяють максимально легко та швидко закрутити або відкрутити кріплення відповідного типу. На відміну від викруток, гайкових ключів та іншого подібного інструменту, дванадцятигранні торцеві головки мають більшу площу контакту з поверхнею кріплення. Це дозволяє уникнути таких нещасних випадків, як зрив борозенок або злизування металу.

Зверніть увагу, що в цьому розділі інструмент пропонується поштучно, що дозволяє купити необхідну головку торцеву зовсім недорого. Водночас в інтернет-магазині можна знайти готові набори цієї продукції. Перший варіант ідеально підійде для особистого використання або як заміна втраченого виробу з комплекту. Другий – стане в пригоді на станціях технічного обслуговування.

 

Якісний автоінструмент для СТО недорого

 

Пропоновані дванадцятигранні торцеві головки:

  • розраховані на тривалий термін експлуатації;
  • підходять для професійного використання;
  • виготовлені зі сплаву високої якості;
  • мають захисне покриття, що продовжує термін служби.

Всі товари повністю відповідають заявленим в інтернет-магазині типорозмірам.

 

Купити торцеві головки в інтернет-магазині

 

Щоб купити торцеві головки в Україні, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Вартість запчастин та автомобільного інструменту онлайн залишається помітно нижчою, ніж в офлайн магазинах та на авторинках. Тому найвигідніше знайти надійного постачальника з грамотними консультантами. Тим більше, що доставляння в цьому випадку може бути адресним.

Вибирайте якісні торцеві головки зараз.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner