Кошик
5307 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Дощувачі для поливу

Догляд за палісадником або городом передбачає не лише своєчасне прополювання, боротьбу зі шкідниками та внесення відповідних нагод добрив. Незважаючи ні на що, наріжним каменем досі залишається полив. На жаль, вітчизняне літо не завжди тішить українців своєчасними грозами, тож це завдання доводиться виконувати власноруч. Адже, хоча в Україні практично немає по-справжньому посушливих районів, для декоративних та сільськогосподарських рослин вологи ще недостатньо. Так що полив здійснюється за допомогою шланга, звичайних відер та лійок, а також за допомогою стаціонарної системи зрошення. І гарною підмогою у цьому питанні стануть дощувачі для поливу, які ви зможете купити у цьому інтернет-магазині зовсім недорого.


Купити дощувачі для поливу недорого


Головною перевагою дощів для поливу є можливість їхнього використання без участі людини. Достатньо підключити їх до стаціонарної системи поливу, щоб зрошення відбувалося протягом заданого періоду часу. Також до позитивних особливостей пристроїв належать такі якості:

  • повна чи часткова зона поливу, залежно від моделі;
  • простота встановлення та підключення;
  • тривалий термін експлуатації;
  • утворення дуже дрібних бризок, що благотворно впливає на рослини;
  • доступна вартість.

Зауважте, що в даному розділі інтернет-магазину представлені дощувачі для поливу різних конструкцій. Це дозволяє купити найбільш підходящий варіант недорого. У будь-якому разі наші ціни одні з найвигідніших в Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner