Кошик
5413 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Кліщі для обтиску контактів

Опресовування наконечників, зняття ізоляції та обтискання кінцевих гільз неможливо виконати без якісних кліщів для обтиску контактів. Інструменти використовуються як професійними майстрами, так і стануть у пригоді в побуті.

В інтернет-магазині можна вигідно купити кліщі для обтиску контактів від вітчизняного виробника за найбільш вигідною вартістю в Україні. На сайті представлені лише сертифіковані механізми, виготовлені зі зносостійких матеріалів. Вони довгий термін виконуватимуть своє завдання, не ламаючись.


Кліщі для обтиску контактів: особливості


При виборі кліщів для обтиску контактів важливо визначитися із призначенням. Можна придбати універсальну модель, якою зручно виконувати різні маніпуляції або замовити кримпер для обтиску конкретного виду дроту. Також враховується діаметр перерізу. Для фіксації проводів з невеликими параметрами достатньо купити кліщі зі значенням від 0,5 до 6 мм. Для обтискання товстих дротів підходять інструменти з параметрами від 10 до 25 мм.

Сучасні моделі мають зручне руків'я, яка не ковзає у руці під час роботи. Також ізоляційне покриття знижує до мінімуму ймовірність ураження струмом у процесі роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner