Кошик
5206 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Ножиці для стрижки трави й обрізки гілок

Крім лопат, граблів та ручних культиваторів, для догляду за прибудинковою територією буде потрібно такий інструмент, як ножиці для стрижки трави та гілкорізи, висоторізи для обрізки гілок. Цей інвентар неможливо замінити електричним або моторизованим обладнанням, оскільки тільки ручний інструмент дозволяє виконувати роботу з філігранною точністю. Якщо вам потрібні такі вироби, то в інтернет-магазині можна купити їх дуже недорого. Особливо якщо порівнювати з ринковими цінами в Україні в цілому.

 

Якісні ножиці для стрижки трави


Доглянутий газон дозволяє перетворити на симпатичний лужок навіть простий і непоказний ділянку. До того ж краса трави не змінюється протягом літа. Якщо газону забезпечений належний догляд, він залишиться рівним і приємно зеленим, на відміну від кольорів, привабливість якого обмежена періодом цвітіння.

Однак для того, щоб газонна трава залишалася привабливою, їй потрібна регулярна стрижка. Обрізка може здійснюватися в різний час, проте завжди повинна проводитись до моменту дозрівання колосків. В іншому випадку газон «комкуватиметься» і втратить гарний зовнішній вигляд.

У нашому інтернет магазині ми можемо запропонувати купити ножиці для стрижки трави. Цей ручний інструмент:

  • повністю готовий до роботи та не вимагає палива чи енергії;
  • розрахований на тривалий термін експлуатації;
  • досить зручний у роботі;
  • вимагає мінімум фізичних зусиль під час стиснення руків'я.

Окремо варто згадати, що трудомісткість використання газонних ножиць для обрізання трав залежить від обсягів роботи.

 

Купити гілкорізи, висоторізи в інтернет-магазині недорого


Крім ножиць для стрижки трави, ми пропонуємо якісний інструмент для обрізання гілок. Гілкорізи з телескопічними ручками, що є універсальним варіантом для дерев і чагарників, а також спеціальні висоторізи, розраховані на обрізання високих рослин. Вся продукція з розділу:

  • виготовлена дуже якісно;
  • розрахована на тривалий термін використання;
  • зручна у роботі.

Пам'ятайте, що якісний садовий інвентар є найкращим помічником у догляді за прибудинковою територією. Не упускайте можливість купити його недорого. Крім ножиць для трави та гілкорізів для гілок, у нашому інтернет-магазині можна купити й інший інструмент для догляду за садом, квітковою клумбою та городом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner