Кошик
5463 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Ключі балонні I-, L - подібні

I- та L-подібні ключі вважаються найпростішими, універсальними та довговічними. Конструктивно являють собою стрижень зі стандартною шестигранною головкою, з другого боку може розташовуватися ергономічна ручка або плоска лопатка, яка дозволяє докладати сили ногою. У нашому інтернет-магазині в Україні ви можете купити недорогі моделі ключів компанії Intertool найбільш популярних розмірів від 17 до 24 мм.


Переваги L-подібних балонних ключів


Балонні ключі L-подібної форми мають досить просту конструкцію, відрізняються міцністю і можуть використовуватися у зв'язці з важелями при застосуванні ударного навантаження. Зауважте, що цей тип ключа не підходить для робіт з різьбовим з'єднанням по осі.

Усі ключі, представлені у нашому каталозі, є оригінальною продукцією, що дозволяє гарантувати відповідність заявленим технічним параметрам.


I-подібні балонні ключі


Використовуються для монтажу та зняття колісних кріплень автобусів та вантажних автомобілів. У нашому каталозі представлені моделі розміром 19/22, 24/27 та 32/33 мм. Для виготовлення використовується метод гарячого кування, в головці передбачено отвір для монтування, це дозволяє збільшувати силу важеля. Крім монтування може використовуватися з коміром та стрижнем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner