Кошик
5449 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Ключі балонні хрестові

Балонні хрестові ключі вважаються одними з найбільш зручних, функціональних та міцних. Конструктивно є пару стрижнів, на кінцях яких розташовуються шестигранні головки незнімного типу. У нашому інтернет-магазині ви можете купити недорогі ключі розміром 17, 19, 21, 22/23 мм для легкових автомобілів, а також 24, 27, 32 мм для вантажних.


Особливості балонних хрестових ключів


Ключі мають симетричну конструкцію, що дозволяє їх використовувати під час роботи з різьбовим з'єднанням по осі, без зміщень. Навантаження розподіляється рівномірно, що унеможливлює стирання граней. Крім того, хрестова форма передбачає наявність пари важелів для утримування руками.

Моделі з 4 стандартними головками або 3 головками та приєднувальним квадратом повністю закривають потребу, оскільки є найбільш поширеними розмірами ключів.

Хрестові ключі з вільним квадратом мають маркування 1/2" та 3/4" для легкових та вантажних автомобілів відповідно. 1/2" сумісний з широким габаритним діапазоном торцевих головок. Вся продукція в нашому каталозі є оригінальною, що гарантує якість та відповідність заявленим параметрам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner