Кошик
5415 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Колуни

Такий інструмент, як сокира, має бути в будь-якому будинку, що має прибудинкову територію незалежно від того, обгороджена вона чи ні. З його допомогою можна прибирати дерева, що стали непотрібними, обрубувати товсті сучки, а також виконувати цілу низку теслярських робіт різного рівня складності. Клімат в Україні досить м'який, тому розчищати зарості теж доводиться часто, особливо якщо на ділянці є дерева, що швидко ростуть, подібні до акацій. Однак одним із найбільш поширених способів використання сокир є рубка дров. В цьому випадку вам знадобиться особлива модель - колун. Саме такий інструмент можна купити в даному інтернет-магазині. Колуни мають ряд відмінностей від універсальних і теслярських сокир і найкраще підходять для підготовки колод до спалювання в каміні, печі або мангалі.

 

Практичні колуни недорого в Україні


Дійсно якісні колуни відрізняються наявністю:

  • великої ваги;
  • довгого руків'я;
  • леза характерної форми.

Матеріалом виготовлення ручки може бути фіберглас, деревина або метал. Перший варіант добре гасить вібрації та не боїться вологи. Другий міцніший, але й більш уразливий до впливу навколишнього середовища. Металеві ручки колун є найбільш довговічними, а також найважчими. Робота з таким інструментом вимагатиме великих фізичних зусиль. Втім, для колуна це якраз перевага. Адже тяжкість разом з гостротою ріжучої кромки є саме тим, що дозволяє ефективно розколювати дерев'яні цурки.

 

Купити якісні колуни в інтернет-магазині


У нашому інтернет-магазині ви знайдете різні різновиди колунів. Також у каталозі можна купити універсальні та теслярські сокири (у відповідному розділі). Зверніть увагу, що вся продукція:

  • виготовлена з якісних матеріалів;
  • розрахована на тривалий термін експлуатації;
  • зручна та ефективна в роботі.

Щоб оформити замовлення на будь-яку кількість колун для рубки дров, зв'яжіться з нашими співробітниками будь-яким зручним для вас способом. Заявки приймаються як онлайн, так і в телефонному режимі. Доставлення забезпечується у всі населені пункти України, доступні на цей момент. Її спосіб попередньо узгоджується з кожним окремим клієнтом.

Вибирайте якісний інструмент для рубання дров, а також виконання інших робіт з догляду за прибудинковою або дачною ділянкою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner