Кошик
5307 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Торцеві головки, шестигранники і зірки

Свічкові головки, шестигранники, зірки та торцеві головки стали незамінними помічниками у побуті, будівництво, ремонт транспортних засобів, обслуговування побутової техніки та збирання меблів. У нашому інтернет-магазині в Україні ви можете придбати як одиничний ручний інструмент, так і недорогі набори Intertool.


Види торцевих головок


Торцеві головки справедливо вважаються найбільш універсальним, зручним ручним інструментом, який використовується для закручування та розкручування болтів та гайок.

У нашому каталозі представлені варіанти, які відрізняються довжиною, формою робочого профілю, розміром головки та посадкового квадрата, призначенням.

Найбільш популярні розміри приєднувального квадрата: 1/2, 1/4, 3/4 та 3/8":

1/4" ефективні та зручні при роботі з невеликими кріпленнями, які не потребують великих зусиль;

3/8" найбільш універсальний розмір, який неодмінно зустрінеться при обслуговуванні та ремонті автомобіля;

1/2" підходить для кріплень, що вимагають певного зусилля, відрізняється більш товстими стінками, що витримують навантаження;

3/4" для великих кріплень розміром понад 30 мм (спецтехніка, вантажні автомобілі).

Розмір головки варіюється в межах від 4 до 80 мм.

1/4" - 4-14 мм;

3/8" - 6-22 мм;

1/2" - 8-34 мм;

3/4" - 19-60 мм.

Залежно від призначення торцеві головки можуть бути універсальними або спеціалізованими, наприклад, для зняття та встановлення свічок запалювання. За формою профілю поділяються на шести-, дванадцятигранні та Torx.


Переваги покупки ручного інструменту в Terem


Продукція представлена в нашому інтернет-магазині є оригінальною, що підтверджується документально. Одиничний інструмент та набори поставляються з гарантією.

Завдяки прямим поставкам ми пропонуємо доступні ціни та широкий вибір ручного інструменту. Перед відправкою замовлення надійно упаковується, що унеможливлює пошкодження.

Різноманітність товарів у нашому каталозі дозволяє в одному місці підібрати все необхідне для ремонту транспортного засобу, будинку та саду. Наші консультанти готові проконсультувати з усіх питань, що стосуються комплектації та технічних параметрів інструменту. Обмін та повернення товару здійснюється згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner