Кошик
5452 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Лебідки

Для підйому та переміщення різних вантажів використовуються лебідки та тельфери, які є невід'ємною частиною діяльності людини. Підібрати механізм можна, орієнтуючись на масу вантажу та завдання, які він має виконати.

В інтернет-магазині можна купити лебідки різного типу за найбільш вигідною вартістю в Україні, оскільки реалізація ведеться безпосередньо від виробника. Всі моделі виконані зі зносостійких матеріалів на сучасному обладнанні, тому довгий термін виконуватимуть своє завдання, не ламаючись.

 

Купити практичні барабанні лебідки


Найбільш простою, але надійною конструкцією, без якої не обійтися на будмайданчику, СТО чи побуті стане барабанна лебідка. Її можна придбати, орієнтуючись на масу вантажу. Характерною особливістю пристрою є незалежність від джерела живлення. Лебідка приводиться в дію за допомогою механічної дії.

Це портативний та мобільний пристрій, який потребує мінімального технічного обслуговування.


Функціональні тельфери: недорого


Для пересування вантажів та виробів у різних площинах використовуються тельфери, що реалізуються на сайті недорого. Ручна лебідка використовується як додатковий пристрій, а агрегати електричного типу мають відмінні технічні можливості, що дозволяє використовувати обладнання на різних об'єктах. Тельфери є найпродуктивнішими механізмами серед вантажопідіймальних пристроїв.

У ролі механізму підйому виступають металеві ланцюги. Контролювати роботу такої техніки можна, використовуючи пульт дистанційного керування. Для підвищення рівня безпеки більшість моделей мають спеціальний гальмівний пристрій.


Надійні важільні лебідки в інтернет-магазині


На будівельних майданчиках, у майстернях, актуальною є важільна лебідка, яку також використовують автомобілісти в аварійних ситуаціях. Підібрати модель можна в інтернет-магазині. Працює пристрій на основі механічної дії, тому може виконувати завдання без доступу до мережі.

Такі лебідки компактні, легко транспортувати, вони забезпечують велике тягове зусилля і можуть працювати в умовах обмеженого простору. Вони мають нескладну конструкцію і за потреби ремонтуються навіть за відсутності у оператора великого досвіду. Якісні пристрої не змінюють початкових характеристик унаслідок впливу перепадами температури, вологи та пилу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner