Кошик
5413 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Інструмент для мастильних матеріалів

Продовжити термін експлуатації будь-якого механізму можна, регулярно змащуючи частини, що рухаються. Виконати роботу можна швидко та ефективно, використовуючи інструменти для мастильних матеріалів.

В інтернет-магазині можна купити якісні помпи для викачування олії та шприци для змащення, які реалізуються в Україні без націнок. Це продукція вітчизняного виробника, яка має на товар відповідну документацію.


Якісні інструменти для мастильних матеріалів


З перекачуванням олії та палива чудово справляються плунжерні ручні помпи, які прості в експлуатації та стануть незамінними помічниками у разі, якщо немає доступу до електромережі. Інструменти для мастильних матеріалів чудово справляються з трансмісійними, моторними оливами та маслянистими рідинами середньої та низької в'язкості.

За способом передачі найбільш поширеними є плунжерні шприци для відкачування та заливання олії. У процесі експлуатації оператор створює зусилля на поршень, що формує тиск, що виштовхує мастило назовні. Якісні шприци працюють за температури від -20° до плюс 50°. З їх допомогою всі компоненти та вузли механізмів покриваються змащувальною речовиною рівномірно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner