Кошик
5415 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Допоміжні інструменти і пристосування

Для виконання різних ремонтних робіт водію чи майстру станції технічного обслуговування важливо мати під рукою допоміжні інструменти та пристрої, які допоможуть зробити роботу швидко та ефективно.

В інтернет-магазині можна купити якісні пристрої за найбільш вигідною вартістю в Україні безпосередньо від виробника. Вся продукція виготовлена з міцних зносостійких матеріалів, що гарантує її тривалий термін експлуатації та відмінні характеристики.


Які можна купити допоміжні інструменти та пристрої


Тримачі присоски для скла. Допоміжні інструменти використовують під час встановлення та транспортування скла. Це незамінний пристрій для автомобіліста. Конструкція складається з корпусу з рукояткою та гумовою мембраною.

Щупи для виміру зазорів. Конструкція складається з пластин, кожна з яких має відповідний діаметр, з їх допомогою можна визначити люфт у клапані двигуна або використовувати під час центрування двигуна.

Мультитул. Це must have для будь-якого автомобіліста або велосипедиста. Таке пристосування може містити кілька інструментів, що розширює його можливості.

Гумові сальники. Є ущільнювальними деталями, що гарантують герметизацію елементів у різних механізмах і системах. Вони є незамінними при ущільненні круглих валів та штоків.


Як вибрати допоміжні інструменти


Перш ніж приступити до вибору допоміжних інструментів, важливо звернути увагу на їх характеристики. Присоски розраховані на утримання від 20 до 150 кг. Цей параметр залежить від кількості елементів, що присмоктуються. Якісні пристрої виробляються в діаметрі від 120 мм.

При виборі щупа враховується тип та форма пластин, а також їх товщина. Якщо роль відіграє глибина, необхідно звернути увагу на довжину елементів. Крім того, важливо визначитися з кількістю пластин у наборі та звернути увагу на матеріал виготовлення пристрою.

При виборі мультитула потрібно визначити завдання, з якими доведеться впоратися з пристроєм. Їх варто поділити на категорії. Для автомобілістів відповідним рішенням стане мультитул на основі пасатижів, а в побуті знадобиться простіший пристрій.

На сайті інтернет-магазину представлений великий асортимент допоміжних інструментів та пристроїв, серед яких можна підібрати рішення професіоналу та людині для виконання побутових завдань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner