Кошик
5419 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Ключі динамометричні

Моментні або динамометричні ключі — «розумний» інструмент, який використовується для монтажу та демонтажу гвинтових з'єднань, дозволяє точно визначити необхідне зусилля для затягування різьбової деталі. У нашому інтернет-магазині в Україні ви можете купити недорогі моделі торсійних динамометричних ключів Intertool з квадратом 3/8", 1/2", 1/4" та 3/4".


Сфери використання динамометричних ключів


Динамометричні ключі затребувані при проведенні ремонту транспортних засобів та спецтехніки, обслуговуванні холодильних систем, у будівництві, прокладанні комунікацій, монтажі електромереж. Моделі, представлені в нашому каталозі, виготовлені із високоміцного сплаву, є оригінальною продукцією, що гарантує відповідність заявленим параметрам та довговічність.


Особливості торсійних динамометричних ключів


Конструктивно торсіонний динамометричний ключ має форму циліндра, оснащений поперечною шкалою та руків'ям. З іншого боку ключа знаходиться квадрат для змінних насадок та динамометр. Перевага торсійних ключів полягає у можливості працювати як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки. Розмір похибки шкали 10%.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner