Кошик
5412 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Ключі Г-образні

Імбусові ключі або шестигранники – ручний інструмент, який використовується для монтажу та зняття різьбових з'єднань, які мають внутрішній профіль HEX. Шестигранники відносять до категорії ключів, що охоплюються, оскільки вони входять всередину болта. Демонтаж болта з профілем HEX не можна здійснити будь-яким іншим гайковим ключем.


Сфери використання шестигранників (імбусових ключів)


Шестигранні ключі різного розміру використовуються в ремонті автомобілів, будівництві, при складанні меблів, виконанні цілого ряду столярних та слюсарних робіт. Вони дозволяють швидко та якісно виконати регулювання пластикових вікон, розібрати вузли велосипеда та навіть налаштувати деякі музичні інструменти. Недорогі набори шестигранників, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині, неодмінно будуть потрібні як професіоналами, так і домашніми майстрами.


Особливості ключів із наконечниками Torx


Цей тип ключів використовується в роботі з різьбовими з'єднаннями, які мають аналогічний різьбовий профіль (зустрічається в мотоциклах, автомобілях, велосипедах, паливних системах, побутовій техніці).

Ключі Torx можуть мати стандартний шліц та шліц з отвором Torx Tamper Resistant. Ключі Torx є більш універсальними, оскільки завдяки своїй формі можуть працювати зі стандартними зіркоподібними та сервісними гвинтами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner