Кошик
5413 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Шестигранники і зірки

В даному розділі нашого інтернет-магазину ви знайдете багато варіантів такої продукції, як набори шестигранників та зірок. Це дуже зручні змінні насадки, що дозволяють швидко та легко послабити, затягнути або зняти кріплення конструкції, що підходить для конкретної насадки. На відміну від іншого інструменту, розрахованого на роботу з елементами кріплення, шестигранники, зірки, біти torx та інші аналогічні вироби відрізняються більшою площею контакту між кріпленням та інструментом. Завдяки цьому значно знижується ризик «злизування» металу. До того ж використовуючи цей інструмент, ви зможете сильніше затягнути кріплення, що особливо важливо для безпечної експлуатації автомобіля.

 

Універсальні набори якісних шестигранників та зірок недорого

 

Говорячи коротко, всі пропоновані набори шестигранників та зірок:

  • мають широку сферу застосування;

  • надійні в експлуатації;

  • прості у роботі;

  • виготовлені із якісних матеріалів.

Ми відповідально підходимо до вибору асортименту, тому вам не потрібно турбуватися про якість продукції, що пропонується в нашому інтернет-магазині. Зрештою, ми одна з тих компаній в Україні, через яку можна купити товари для дому та автомайстерні недорого, не побоюючись зіткнутися з низькою якістю продукції.

Якщо говорити більш докладно, то набори шестигранників та зірок незамінні у будівництві, на СТО, у виробництві меблів, а також у побуті. Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір недорогих наборів різної комплектації, від 5 до 40 одиниць. Для виготовлення використовується інструментальна високоміцна сталь, що дозволяє гарантувати довговічність, стійкість до корозії та зручність експлуатації.


Переваги купівлі наборів у Terem


Кожен набір зірок та шестигранників має зручний пластиковий кейс для зберігання, що дозволяє інструменту завжди перебувати в одному місці. З особливою ретельністю ми підходимо до вибору виробника, віддаючи перевагу великим брендам, які мають чимало позитивних відгуків.

Сталь, що використовується для виготовлення, стійка до перепадів температур, вологи, механічного та хімічного впливу. Кожен елемент набору відповідає заявленим габаритам та технічним параметрам.

У наборах передбачені перехідники найпоширеніших розмірів: 1/2", 3/8", розмір головок - від Е5 до Е24. Інструмент поставляється з необхідною експлуатаційною документацією та гарантією 12 місяців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner