Кошик
5415 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Насоси для викачування масла

Для видалення в'язких складів із технічними домішками використовуються спеціальні агрегати. Ручні та роторні помпи для завантаження масла є незамінними агрегатами на станціях технічного обслуговування в автосервісі та в побуті.

В інтернет-магазині можна купити ручний насос для масла за найбільш вигідною вартістю в Україні. Вся продукція реалізується безпосередньо від виробника з офіційною гарантією, тому таке обладнання довгий термін виконуватиме своє завдання, не ламаючись. Помпа для олії ручний роторний підходить для перекачування мастильних матеріалів та моторних масел.


Які бувають помпи для скачування олії


Для відкачування відпрацьованих сумішей використовують ручні насоси для скачування олії. Таке обладнання призначається до роботи з малими обсягами. Їх принцип роботи ґрунтується на взаємодії двох типів роторів: ведучого та веденого. На вході лопаті захоплюють робочу рідину та через клапан під тиском відбувається його переміщення до лінії нагнітання.

Функціонування такої помпи відбувається практично безшумно з невеликим відсотком вібрації та гарною продуктивністю. Ручний насос можна придбати для побутового застосування. Це компактні конструкції, з якими зручно працювати.


Помпа для олії ручний роторний: особливості


У процесі виготовлення обладнання використовується міцний зносостійкий матеріал, що гарантує тривалий термін роботи. Помпа для ручного масла роторний має хромований корпус і зручний поршень з ручкою. Для герметичності конструкція обладнана бензомаслостійкими ущільнювальними елементами.

Це ідеальне рішення для перекачування в'язких матеріалів із різних ємностей та резервуарів. Також помпа підходить для скачування моторних та маслянистих рідин середньої в'язкості. У процесі роботи оператор може прикладати невеликі фізичні зусилля забезпечення рівномірної подачі матеріалів.


Чому варто купити ручний насос для олії в інтернет-магазині


Щоб ефективно і швидко виконувати перекачування в'язких масел, варто купити ручна помпа для масла в інтернет-магазині. Обладнання має просту конструкцію, з експлуатацією якої справиться кожен. Коштують вони недорого, а служитиме довгий термін. До того ж такі агрегати реалізується від відомого виробника безпосередньо.

Ручні помпи не призначені для роботи зі складами на водній основі, кислотами, бензином чи антифризом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner