Кошик
5457 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Лебідки барабанні

Для підняття та опускання різних вантажів використовуються барабанні лебідки, які чудово рятують у ситуації, коли немає доступу до електрики. Який варіант краще віддати перевагу, далі у статті.

В інтернет-магазині можна купити барабанні лебідки різного типу за найкращою вартістю в Україні безпосередньо від виробника. Механізми виконані із зносостійких матеріалів відповідно до міжнародних стандартів якості, тому розраховані на тривалий термін експлуатації. Підібрати модель можна, орієнтуючись на масу вантажу та інші технічні характеристики.


Купити недорого ланцюгову ручну таль


Для горизонтального переміщення вантажів, а також підняття їх та опускання використовують ланцюгову ручну таль. Механізм вироблений як осі, з розміщеної у ньому ланцюга. Лебідку варто купити станціям технічного обслуговування, цехам та складам. Незамінною вона є на невеликих будівельних майданчиках. Це мобільний механізм, який найчастіше підвішується за гак до переносної вагонетки.

Механічний пристрій працює з допомогою впливу людини без доступу до мережі живлення методом ручного перебору. З ланцюговою таллю можна працювати як усередині, так і зовні. Конструкція складається з металевого корпусу, який виготовлений таким чином, щоб роботі не заважали атмосферні опади, пил та волога. Максимальну міцність лебідці забезпечують механізми, виготовлені із загартованої сталі.


Барабанні лебідки важільного типу: особливості експлуатації


Для пересувних пристроїв ідеальним рішенням стане барабанна лебідка. Такий пристрій відрізняється простотою обслуговування та мобільністю. Найчастіше, пристосування з барабаном на тросі використовується у майстернях та у побуті.

Якісне обладнання важільного типу має міцну раму, виготовлену з металу відповідної марки, що дозволяє запобігти деформації пристрою в процесі експлуатації. При виборі пристрою слід звернути увагу на довжину троса. Ідеальним рішенням стане агрегат зі значенням понад 5 м із тяговим зусиллям до 900 кг, що дозволяє виконувати завдання різного типу. Такі моделі можуть використовуватися не тільки в особистих цілях, а й на будмайданчиках, а також у великих СТО.

Переконатися у високій якості механізмів, представлених на сайті можна, ознайомившись із відгуками задоволених клієнтів. Якісна лебідка прослужить багато років, чудово виконую своє завдання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner