Кошик
5452 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Лебідки важільні

Для опускання, підтягування важких вантажів ідеальним рішенням є лебідки важеля, які забезпечують переміщення у вертикальному і горизонтальному напрямку. Це незамінні механізми на будмайданчиках, складських приміщеннях та станціях технічного обслуговування. Лебідки значно полегшують монтажні роботи.

В інтернет-магазині представлені лебідки прямі від виробника, що дозволяє купити товар в Україні без націнок недорого. Моделі виготовлені зі зносостійких матеріалів, що гарантує тривалий термін експлуатації.


Особливості експлуатації важільних лебідок


До конструктивних особливостей важільних лебідок відносять наявність металевої рами, яка оснащується механізмом, що рухається похитуванням спеціального важеля на корпусі. Для натягу троса використовується храповий механізм із затятими зубцями.

До переваг пристрою відносять можливість докладати незначного зусилля, що гарантує безперебійну роботу в різних сферах діяльності. Мобільний пристрій не займе багато місця і виконає завдання навіть у стиснених умовах. Для роботи не потрібні спеціальні знання чи навички. Це найкраща пропозиція на ринку, пристрій точно не підведе у складній ситуації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner