Кошик
5463 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Перехідники і кардани

Відкрити доступ до запчастин на важкодоступних ділянках у процесі ремонту автомобіля можна, використовуючи перехідники та кардани, які суттєво розширюють можливість ручних інструментів зі змінними насадками. Їх слід підбирати правильно кожного конкретного випадку з урахуванням технологічних характеристик запчастин.

В інтернет-магазині можна купити перехідники та кардани від відомого виробника в Україні. Величезний асортимент моделей дозволяє купити недорого деталь будь-якого водія. Вся продукція виготовлена зі зносостійких матеріалів та має відповідну документацію, тому довгий термін виконуватиме свою функцію.


Якісні перехідники та кардани


Для підключення головок різного розміру використовують спеціальні перехідники, які виробляються в різних розмірах на кінцях. Для з'єднання двох елементів, розташованих під різними кутами, використовуються кардани. З їх допомогою можна об'єднати механізми, розташовані на важкодоступних ділянках. Кардани є різновидом перехідників.

Вони незамінні на станціях технічного обслуговування та автосервісів. Такий перехідник надає можливість згинання та обертання деталі. Купивши його, можна трансформувати звичайну викрутку в поворотну, оскільки такий механізм дозволяє передати момент, що крутить, під будь-яким кутом.

За допомогою перехідників можна працювати з різьбовими з'єднаннями різного формату, змінюючи на ходу торцеві головки.


Особливості вибору карданів та перехідників


Плануючи придбати кардани та перехідники для власного інструменту або автосервісу, важливо купити якісний інструмент. Такий представлений в інтернет-магазині. Для затягування елементів кріплення з великим зусиллям можна придбати шарнірні перехідники. Такі пристрої зроблять звичайний інструмент універсальним. Можна надати перевагу набору перехідників або придбати елементи окремо.

У процесі виготовлення перехідників та карданів використовуються міцні матеріали, які забезпечують високий рівень надійності у процесі роботи. Вони не іржавіють та не деформуються під впливом зовнішніх факторів. Найбільш поширеними вважаються перехідники на головку 1/2 або ¾.

Не менш важливим аспектом є розмір елемента. Параметри повинні точно відповідати значенню наявних інструментів. Точніше підібрати деталь допоможуть консультанти інтернет-магазину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner