Кошик
5307 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Знімачі підшипників

Під час ремонту автомобіля для зняття підшипників із механізмів та систем використовуються спеціальні знімники, які забезпечують майстру швидкий та ефективний демонтаж деталі.

В інтернет-магазині можна купити якісні знімники підшипників за найбільш вигідною вартістю в Україні від українського виробника. Вся продукція виготовлена на сучасному обладнанні з використанням високоякісної сировини, що забезпечує знімачам тривалий термін роботи.


Особливості трилапих знімачів підшипників


Пристосування має три ніжки, що обертаються навколо внутрішньої або задньої частини пристрою. Гвинт, що нагнітає, центрується на кінці знімання. У затягнутому положенні важелі переміщують запчастину до кінця валу, а міцні лапки забезпечує надійну фіксацію пристосування. Таким чином, механік виконує демонтаж підшипників, не докладаючи значних зусиль. Трилапі помічники вдало справляються не тільки з демонтажем підшипників, але і стануть у нагоді під час ремонту шківа або інших затягнутих деталей, розташованих у важкодоступних місцях.


Зйомники підшипників: надійні помічники


Якісні знімачі підшипників виконані з міцної загартованої сталі, яка забезпечує стійкість пристосування до навантажень на тривалий термін. Такі апарати ідеально підходять для невеликих майстерень, які регулярно виконують профілактичні та ремонтні роботи.

Трилапі механізми забезпечують рівномірне тягове зусилля і не пошкоджують деталь у процесі демонтажу. Їх характерною особливістю можна вважати можливість перемикання з внутрішнього на зовнішнє захоплення, що робить пристрій універсальним. Глибина захоплення пристрою регулюється за допомогою сталевого центрального болта з різьбленням, а вузькі лапи міцно захоплюють деталь навіть у важкодоступних місцях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner