Кошик
5415 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Знімачі і обжимки

Під час виконання робіт з підключення обладнання або під'єднання кабелів головними інструментами є знімники та обтискання, які допомагають працювати також з побутовою технікою та різними системами.

В інтернет-магазині можна купити якісні інструменти за найбільш вигідною вартістю в Україні. Реалізація продукції ведеться безпосередньо від відомого вітчизняного виробника, який має відповідну документацію. Великий вибір інструментів дозволяє підібрати модель для вирішення будь-яких завдань. Вся продукція виготовлена з міцних та надійних матеріалів, що забезпечує її тривалий термін експлуатації.


Якісні обтискання та кліщі: параметри їх вибору


Перед тим, як приступити до вибору обтискних кліщів, необхідно визначитися з перетином і типом кабелю. Існують вироби для:

  • зачищення дроту;
  • видалення шару ізоляції;
  • установки конекторів.

Таку роботу виконують пристроєм типу пасатижів або діафрагмовими стисканнями, які призначені для обтиску з кількох сторін. Із зняттям ізоляції ідеально справляються автоматичні інструменти, а також прилади зі змінними матрицями. Також слід мати у своєму арсеналі кліщі для опресування кручений пари. З'єднання кабелів великого перерізу впораються гідравлічні моделі.

При виборі обтискача кільця поршня краще купити виріб тріскачкового типу, який не вимагає великих зусиль від майстра в процесі роботи.


Як правильно купити знімач для підшипникова та масляних фільтрів


Для демонтажу стопорних кілець використовується спеціальний інструмент у вигляді круглогубців із вигнутими кінчиками. Він забезпечує міцну зачіпку за краї деталі та розведення їх для демонтажу. Такі щипці зручніше придбати у наборі. Якісні інструменти мають нековзну рукоятку.

У процесі ремонту авто також не обійтися без знімачів для підшипників. Актуальними є трилапі моделі, які чинять тиск на внутрішню обойму деталі. Вони мають спеціальні лапки із захватами, закріпленими на механізмі фіксації.

При виборі знімання масляного фільтра можна віддати перевагу пристосуванню, що зветься «чашкою». Вони продаються у наборі. Знімач типу «краб» складається з двох пластин, корпусу та трьох захватів. З його допомогою можна відкручувати фільтри діаметром від 60 до 125 мм. У разі необхідності відкрутити фільтр діаметром від 60 до 140 мм використовується ланцюговий знімач. Для фільтрів із невеликим діапазоном захоплення використовують серпоподібні вироби. Тому їх підбирають залежно від особливостей механізму фільтра.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner