Кошик
5412 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Щипці для стопорних кілець

Під час слюсарних робіт, а саме ремонту автомобіля та іншої техніки не обійтися без щипців для стопорних кілець. На вигляд вони схожі з пасатижами або плоскогубцями. Завдяки особливій формі можна зачепитися за деталь та розвести її для демонтажу.

В інтернет-магазині можна купити якісні щипці для стопорних кілець. На сайті проводиться реалізація продукції від відомого бренду в Україні. Інструменти виготовлені із зносостійких матеріалів і довгий термін виконуватимуть своє завдання, не ламаючись. Можна придбати інструмент окремо або в комплекті.


Якісні щипці для стопорних кілець


Для того, щоб ремонтні роботи можна було виконати швидко та ефективно, необхідно купити щипці для стопорних кілець, враховуючи технічні параметри. Стопорні кільця часто розташовуються в місцях з обмеженим доступом, тому дістати до них можна інструмент з подовженими губками.

Форма наконечників буває прямою та вигнутою. Використовуючи перший тип пристрою прикладаються великі фізичні зусилля, вигнутими знімачами зручно виконувати демонтаж кілець у місцях з обмеженим доступом. Також при виборі враховують діаметр губок. Ці параметри вказуються на інструменті.

Рукоятки якісних знімачів покриваються спеціальною гумою, що запобігає ковзанню в руках, а губи мають антикорозійне покриття.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner