Кошик
5415 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Шприци для змащення і затоки масла

У процесі експлуатації автомобіля або іншого механізму, що знаходиться в постійному русі, деталі потребують регулярного мастила. Швидко та ефективно виконати завдання можна за допомогою шприців для змащування та затоки олії. Вони виробляються у вигляді стандартної туби певного обсягу олії.

В інтернет-магазині можна купити оригінальні шприци для змащування за найкращою вартістю в Україні. Весь товар виготовлений із якісних міцних матеріалів, що гарантує його тривалий термін експлуатації. На усі моделі є відповідна документація.


Якісні шприци для змащення та затоки олії


При виборі шприца для мастила та затоки олії необхідно визначитися з моделлю пристосування. Можна надати перевагу виробу для перекачування технічних рідин з прозорим корпусом і насадками або купити плунжерну модель, яка приводиться в дію за допомогою фізичного зусилля. Такі моделі компактні, що дозволяє змащувати деталі в важкодоступних місцях.

Для зручності експлуатації шприци оснащені гнучким шлангом, який не втрачає характеристик під впливом агресивних середовищ. Вони можуть працювати в температурному діапазоні від -20 до + 30° без змін початкових характеристик.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner