Кошик
5452 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Стяжки для пружин

Для ремонту амортизаційної стійки та підвіски транспортного засобу майстер виконує зняття пружини амортизатора. У роботі незамінною помічницею стане стяжка для пружин.

В інтернет-магазині можна купити якісні інструменти безпосередньо від українського виробника. Реалізація продукції ведеться за найвигіднішою вартістю в Україні. Інструменти виготовлені із міцних зносостійких матеріалів, що гарантує їх тривалий термін експлуатації без втрати первісних характеристик. До того ж весь товар має відповідну документацію.


Купити якісні стяжки для пружин


Серед ряду моделей стяжок для пружин найпоширенішими є ручні пристрої, які цінуються майстрами за простоту конструкції та доступну вартість. Встановлюються такі стяжки попарно. Вони мають корпус із високоміцної сталі, з боків якого фіксуються два захвати для зчеплення із пружиною. У процесі роботи стяжки мають одна навпроти іншої, а обертаючи гвинти, майстер виконує демонтаж пружини. Щоб уникнути перекосу, важливо дотримуватися на обох деталях почергового обертання гвинтів. Стяжки актуальні для майстрів автосервісів та автолюбителів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner