Кошик
5322 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Головки торцеві шестигранні

Конструкція сучасного автомобіля досить складна і відрізняється великою кількістю компонентів. Тим більше, що кожен виробник прагне виділити свою продукцію з натовпу, додаючи нові технології, незвичайні вузли та, звичайно ж, унікальні кріплення. Тому елементи кріплення далеко не взаємозамінні. Для того, щоб послабити або повністю відкрутити будь-яке кріплення на декількох різних автомобілях може знадобитися різний інструмент. Звичайно, більшість болтів, гайок та іншого можна відкрутити відповідною викруткою, ключем або, за відсутності кращого, звичайними плоскогубцями. Однак ступінь затягування автомобільних кріплень досить високий, тому звичайний інструмент може призвести до зриву борозенок і, як наслідок, неможливості витягти кріплення штатним шляхом. Тому краще заздалегідь підготуватися і купити спеціальні змінні насадки в інтернет-магазині. Йдеться про голівки торцевих шестигранних, які є найпопулярнішими в Україні.

 

Набір або поштучно: торцеві шестигранні головки

 

У цьому розділі пропонуються поштучно для торцеві шестигранні головки. Конструктивно вони відрізняються профілем, що має шість робочих граней. Один виріб справді можна купити виключно недорого. Однак у каталозі можна знайти і набори змінних насадок. Тому, обираючи конкретний товар, бажано заздалегідь оцінити умови його подальшої експлуатації. Для особистого використання в Україні справді найчастіше обирають саме шестигранні моделі, оскільки саме кріплення такого роду поширене найбільше. Однак для роботи на станції технічного обслуговування краще вибрати набір із 10 – 18 головок різних типорозмірів.

 

Якісний автоінструмент в інтернет-магазині недорого

 

Незалежно від конкретного типорозміру, пропоновані шестигранні торцеві головки:

  • виготовлені із високоякісного матеріалу;
  • мають захисне покриття, що запобігає розвитку корозійних процесів;
  • розраховані на тривалу активну експлуатацію (придатні для професійного використання).

Не має значення, одна торцева головка або цілий набір – у нашому інтернет-магазині можна купити якісний автоінструмент дуже недорого.

 

Купити торцеві головки в Україні

 

Щоб купити торцеві шестигранні головки в Україні недорого, рекомендуємо ретельно ознайомитися з асортиментом даного інтернет-магазину. Вся продукція повністю відповідає заявленим технічним параметрам. Спосіб доставлення та оплати обумовлюється в індивідуальному порядку. Надсилаємо замовлення будь-якою поштовою службою у всі населені пункти доступні зараз.

Вибирайте якісний інструмент для ремонту автомобілів зараз.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner