Кошик
5449 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Воротки, монтувалки

Зручний та функціональний ручний інструмент – це запорука швидкого, якісного та безпечного виконання цілого ряду робіт та етапів. У нашому інтернет-магазині ви можете купити L і T-подібні коміри на 1/2, 1/4 і 3/4″, а також монтування різного розміру. Для виготовлення використовують високоміцні сплави, що забезпечує здатність інструменту витримувати навантаження.


Види та класифікація комірів


Конструкція Т-подібних комірів дозволяє передавати максимальне зусилля від оператора до кріплення. Завдяки тому, що головка коміра може бути зафіксована в будь-якому місці стрижня, інструмент дозволяє виконувати роботи у важкодоступних місцях.

L-подібний комір внаслідок великої довжини руків'я передає більший момент, що крутить. Такий інструмент відмінно впорається зі сполуками, які закисли та прикипіли. Шарнірні коміри належать до категорії посиленого інструменту, здатні витримати без деформації вищі зусилля.

Наш інтернет-магазин в Україні також пропонує широкий вибір стандартних та посилених монтувань завдовжки 400, 500, 600 мм. Вся продукція є оригінальною, що дозволяє гарантувати якість та довговічність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner