Кошик
5463 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Ключі балонні

Балонні ключі є підвидом торцевих гайкових, використовуються для викручування та закручування гайок автомобільних коліс, а також у ремонті ряду вузлів транспортних засобів. У нашому інтернет-магазині в Україні ви можете купити недорогі роторні, хрестові, I та L-подібні ключі виробництва Intertool, розраховані на роботи з легковими та вантажними автомобілями.


Особливості автомобільних балонних ключів


Конструктивно балонний ключ має форму стрижня із головками різного розміру. Інструмент виготовляється із високоміцної хромованої сталі, що гарантує його стійкість до механічного та хімічного пошкодження. Для легкових автомобілів підходять балонні ключі розміром 17,19 та 22 мм, для вантажних - 24, 27, 32 мм.


Види автомобільних балонних ключів


У нашому каталозі широко представлені I та L-подібні ключі, незаперечною перевагою яких є простота та надійність. Інструмент стійкий до високого навантаження, може використовуватись із різними важелями.

Хрестовий балонний ключ складається із двох стрижнів із незнімними шестигранними головками. Крім класичних розмірів, у каталозі представлені моделі з вільним квадратом 1/2" та 3/4" для легкових та вантажних авто відповідно.

Роторні ключі відрізняються наявністю планетарним редуктором із передатним ставленням 1:56, 1:60 1:68, 1:78. Дозволяє знімати колісні кріплення, що прикипіли.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner