- Тип — казан алюмінієвий.
- Об'єм — 20 л по края казана.
- Діаметр казана — 37,5 см.
- Діаметр із вушками - 41 см
- Діаметр дна казана — 30,5 см.
- Висота казана — 21,5 см.
- Висота з кришкою — 26 см.
- Вага — 1,95 кг.
- Кришка — алюмінієва.
- Виробник — Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 20 л |
| Діаметр | 375 мм |
| Висота | 215 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Висота з кришкою | 260 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 2 мм |
| Вага | 1.95 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тринога | Немає |
| Тип плити | Газова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴




