

Горщик для квітів D=11 см білий Юніпласт
17 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14110
+380 (68) 709-03-30
- +380 (50) 709-03-30Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Тип - горщик квітковий.
- Об'єм горщика - 0,6 л.
- Висота горщика - 9,5 см.
- Висота з піддоном - 10 см.
- Діаметр дна горщика - 7,5 см.
- Діаметр піддону - 9 см.
- Вага - 50 г.
- Колір - білий.
- Матеріал - пластик.
- Виробник - Юніпласт, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна, Балконна, Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 110 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Об`єм | 0.6 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴


