

Каструля емальована 4 л чорна з кришкою "Bon appetit" 2234А
Посуд ТМ Interos виготовляють у Туреччині, але дуже люблять і в Україні. Її відмінні риси — доступна ціна, стильний дизайн, зручність експлуатації. Всім цим критеріям відповідає каструля емальована 4 л Bon Appetit, яку ми пропонуємо купити з кришкою у нашому інтернет-магазині. Вона недорого коштує, тому добре підходить для домашнього використання, але буде корисна також і закладам громадського харчування. Переваги каструлі емальованої від Interos.
Каструля емальована 4 л від ТМ Interos поставляється з кришкою з термостійкого скла.
-
Цей посуд можна використовувати на газових, електричних та індукційних плитах.
-
Металева каструля з емальованим покриттям турецького виробництва недорого коштує.
-
Bon appetit виконана в універсальному дизайні, тому легко впишеться в інтер'єр кухні.
Купити емальовану каструлю 4 л чорну з кришкою в Україні
Якщо ви хочете купити оригінальну емальовану каструлю Interos за низькою ціною, то в Україні це найкраще зробити в нашому інтернет-магазині. Ми реалізуємо фірмовий посуд турецького виробництва в роздріб та гуртом, приватним особам та представникам громадського харчування. Каструлі серії Bon Appetit користуються великим попитом на ринку, завдяки недорогій вартості, практичності та зручності експлуатації.
- Тип - емальована каструля. каструлі.
- Діаметр каструлі - 22 см.
- Висота каструлі - 12,9 см.
- Висота з кришкою - 17,5 см.
- Кришка - жароміцне скло з паровідведенням.
- Вага - 1,2 кг.
- Виробник - ТМ Interos, Туреччина .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interos |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Висота каструлі без кришки | 12.9 см |
| Висота каструлі з кришкою | 17.5 см |
| Тип дна | Одношарове |
| Зовнішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Емальований метал |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 37989 л |
- Ціна: 545 ₴


