

Горщик дитячий пластиковий Юніпласт
110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11855
+380 (68) 709-03-30
- +380 (50) 709-03-30Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик дитячий із якісного пластику. Без запаху з якісного матеріалу. Розроблено в обліку рекомендацій молодих мам. Відмінно підійде як хлопчикам, так і дівчаткам. Українське виробництво - компанія ЮНІПЛАСТ. Безпечний для дітей.
- Тип - горщик - туалет.
- Розмір - 30 см х 22 см х 11 см.
- Вага - 0, 35 кг.
- Матеріал - якісна пластмаса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.35 кг |
| Виробник | Юнипласт |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 11 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Горщик класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴


