Кошик
5452 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Мастила технічні

У даному розділі ви знайдете технічні мастила різного цільового призначення. Усі вони ефективно справляються із поставленими завданнями. Так, мастило проникає «Рідкий ключ» цілком може вважатися універсальним, придатним для робіт зі з'єднаннями з різних металевих сплавів. Очищувачі бітумних плям добре видаляють забруднення, а мастило для бурів здатне сильно продовжити термін експлуатації вашого обладнання.

Все пропоноване мастило проникаюче універсальне доступне для придбання, як поштучно, так і гуртовими партіями різних обсягів.


Ефективні очищувачі бітумних плям


Автомобілісти часто стикаються із проблемою забруднення бітумом. Цей матеріал активно використовується у процесі дорожніх робіт, тому уникнути контакту з ним практично неможливо. На щастя, достатньо використовувати очищувачі бітумних плям, щоб повернути вашому транспортному засобу привабливий зовнішній вигляд. Своєчасне застосування очисника гарантує видалення бітумних плям без супутніх ушкоджень. Також цей склад:

  • дуже простий у застосуванні;
  • відрізняється швидким ефектом;
  • безпечний для лакофарбового покриття авто.

Очищувачі бітумних плям, як і інші технічні мастила (у тому числі і проникні універсальні типу «Рідкий ключ») пропонуються за виключно вигідною ціною.


Якісне мастило проникає «Рідкий ключ»


Зверніть увагу на мастило проникаючу універсальну «Рідкий ключ». Цей склад на основі мінеральної оливи та нафтопродуктів поставляється у вигляді аерозолю і чудово справляється навіть із сильно заржавілими сполуками. Мастило проникаюче «Рідкий ключ» включає у свій склад перетворювачі іржі, тому вам достатньо нанести засіб на з'єднання і трохи почекати. Коли препарат подіє, для роз'єднання деталей знадобиться мінімальна кількість фізичних зусиль.

Також в каталозі представлені інші варіанти мастила технічного (у тому числі та для бурів).


Надійне мастило для бурів та універсальні мастила проникаючі


В асортименті ефективне і просте у застосуванні мастило технічне. Вона виготовлена спеціально для застосування з перфораторами та іншими подібними пристроями. Мастило для бурів відрізняється мінімальною витратою, 30 мл буде достатньо для тривалого використання обладнання. Оскільки перфоратори та інші бурові пристрої неминуче піддаються серйозним навантаженням у процесі експлуатації, відповідне мастило для бурів є необхідним засобом.

Насамкінець варто згадати склади, які можна використовувати в різних ситуаціях. Зрозуміло, йдеться про мастила проникаючих універсальних. Зазвичай вони реалізуються у вигляді аерозолю з тонкою насадкою, що дозволяє економно витрачати мастильний матеріал.

Товар може бути відправлений до будь-якого доступного населеного пункту України. Спосіб доставлення узгоджується у приватному порядку.

Замовляйте універсальні та спеціальні мастила технічні недорого.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner