

Відро-туалет 15 л Горизонт
335 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01232
+380 (68) 709-03-30
- +380 (50) 709-03-30Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний переносний туалет.
Застосовується в місцях, де відсутня система стаціонарної каналізації.
- Тип - відро-туалет.
- Об'єм - 15 л.
- Висота без кришки - 33,3 см.
- Висота відра з кришкою - 34,5 см.
- Розмір сидіння відра - 37 см х 32 см.
- Розмір нижній частині відра - 24,5 см х 21 см.
- Вага - 1,05 кг.
- Товщина стінки - 2 мм.
- Матеріал - поліпропілен.
- Виробник - Горизонт, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Горизонт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Матеріал корпусу біотуалету | Поліпропілен |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 1.05 кг |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 15 |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 333 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴


