Кошик
5452 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Садові рослини та грунти

Для повноцінного росту та розвитку рослин важливо придбати якісний ґрунт зі збалансованим складом, оскільки на етапі розсади відбувається закладання розвитку дорослої культури.

В інтернет-магазині можна купити якісні субстрати і компости безпосередньо від виробника. В Україні найбільш поширеним видом ґрунту є універсальний, який можна використовувати для висаджування насіння та квітів. Але для деяких видів, таких як орхідея або фіалка, необхідно придбати ґрунт з особливим складом.


Садові рослини та ґрунти: субстрати та компости


Використовуючи під час пересадки рослин універсальний субстрат (ґрунт) можна досягти гарної схожості та вегетації культури. Якісний ґрунт забезпечує рослинам хороший імунітет та стійкість до захворювань. Він збагачений мікроелементами, які необхідні зростання рослин. У ньому відсутні згубні мікроорганізми та шкідники, що живуть у звичайному ґрунті.

Тому для пересадки рослин краще використовувати готовий субстрат, який забезпечить рослинам повноцінний розвиток і зростання.

Для орхідей, сенполій і глоксиній краще віддати перевагу ґрунту підвищеної кислотності pH 4,5-5,0, а сукуленти можна пересадити в спеціальний субстрат з кислотністю pH 5,5-6,0. Продукцію можна придбати як у компактній упаковці на 2-4 л або віддати перевагу велику пачку на 10 л.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner