Кошик
5419 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Ліхтарі

Акумуляторні світлодіодні ліхтарі — зручні, функціональні та безпечні, здатні забезпечити необхідний ступінь та дальність освітленості при виконанні різних робіт. Окремою категорією у нашому каталозі представлені налобні LED ліхтарі зі зручною фіксацією на голові, які дозволяють повністю звільнити руки.

 

Види та технічні характеристики акумуляторних світлодіодних ліхтарів

 

При виборі налобного LED ліхтаря орієнтуйтесь на потужність та кількість режимів роботи. У нашому каталозі представлені надпотужні моделі на 1, 3, 5 Вт з 3-5 режимами роботи. Додатково налобні LED ліхтарі можуть мати пиловологозахищений корпус, що дозволяє працювати у важких виробничих умовах.

Більшість моделей акумуляторних світлодіодних ліхтарів оснащуються свинцево-кислотним акумуляторами, які відрізняються великою ємністю, компактністю та довговічністю. Повне заряджання акумулятора світлодіодного ліхтаря від мережі відбувається в середньому за 5 годин. Якщо конструкцією передбачена можливість заряджання від сонячної панелі — до 10 годин.

Дальність світлового потоку може досягати 300 м. Вага акумуляторного світлодіодного ліхтаря варіюється від 0,575 до 2,375 кг. Зовнішні елементи корпусу ручних ліхтарів виготовлені з ABS-пластику, який добре переносить удари, вплив вологи та пилу, має невелику власну масу. Час автономної роботи в залежності від моделі ліхтаря становить 8-12 годин.

 

Переваги ручних та налобних LED ліхтарів

 

Надпотужні світлодіодні ліхтарі більш економічні. За можливості освітлювати досить великі площі вони споживають значно менше ресурсу. Принцип роботи світлодіода дозволяє отримати яскравий світловий потік, що особливо важливо при експлуатації у темряві на небезпечних ділянках та виробництвах.

Моделі надпотужних ручних та налобних LED ліхтарів, які представлені в нашому інтернет-магазині, мають великий робочий ресурс, який досягає 30 тис. годин. Навіть найбільш потужні ліхтарі мають компактні розміри і невелику вагу. Крім того, вони стійкі до вібрації та ударів.

Купуючи ручний ліхтар у нашому інтернет-магазині в Україні, ви отримуєте гарантію оригінальності, доступну ціну, компетентне обслуговування. Усі ручні та налобні ліхтарі постачаються у повній комплектації з необхідною експлуатаційною документацією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner