Кошик
5419 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Ключі гайкові

Гайкові ключі – велика категорія ручного інструменту, який використовується для з'єднання та роз'єднання різьбових елементів. У нашому інтернет-магазині в Україні представлені недорогі моделі комбінованих, накидних, ріжкових та торцевих ключів.


Особливості накидних та комбінованих гайкових ключів


Комбіновані гайкові ключі універсальні та зручні в експлуатації, поєднують у собі функції та переваги накидних та ріжкових моделей. Моделі, представлені в нашому каталозі, мають профіль однакового розміру, що дає можливість одним інструментом виконувати закручування та викручування елементів кріплення. Завдяки повороту головки на 90 º забезпечується зручний упор долоні.

Кільцеві або накидні ключі представлені в декількох варіантах з різним діаметром. Внутрішня поверхня головки має 12 дрібних граней, які охоплюють всю гайку та рівномірно розподіляють навантаження.


Рожкові та торцеві гайкові ключі


Ключі ріжкового типу використовуються при роботі з шестигранними елементами кріплення. Представлені у розмірі від 6 до 30 мм. Покриття виконане із сатин-хрому.

Торцеві гайкові ключі мають форму порожнистої труби з поглибленням для охоплення гайки, підходять для робіт у важкодоступних місцях. Представлені у двох конфігураціях I та L-подібної.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner