Кошик
5449 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Свердла по дереву

Для виконання ряду завдань під час роботи з деревиною використовуються спеціальні інструменти, основними комплектуючими до яких є свердла по дереву. Це ріжучі інструменти, які роблять отвори та заглиблення в заготовках.

В інтернет-магазині можна купити свердло по дереву безпосередньо від виробника за найбільш вигідною вартістю в Україні. На сайті представлений широкий вибір свердел для виконання різноманітних завдань. Вся продукція виготовлена з міцного матеріалу, стійкого до механічних навантажень. Можна придбати свердла окремо або в комплекті.


Свердла по дереву: види та типи

 

  • Спіральні. Це свердло по дереву з формою наконечника у вигляді тризубця. Середнє вістря легко і точно входить у деревину, що гарантує комфортну роботу та відсутність його усунення убік під час обертання. Кромка виходить дуже рівною та гладкою.
  • Пір'яні. На відміну від попереднього виду свердел такі елементи мають великий діаметр ріжучої частини і тонкий хвостовик. Така опція дозволяє встановлювати його в дриль. Призначаються свердла для роботи на низьких обертах.
  • Конфірматні. Це свердла, що дозволяють підготувати отвір під меблеві болти, забезпечуючи високу швидкість збирання. Їх особливістю є об'єднання трьох видів свердел воєдино і складається елемент з хвостовика, зенківки та різального наконечника.

Варто зазначити, що чорні свердла є найбільш міцними, оскільки такі вироби загартовані гарячою парою.


Як підібрати та купити свердло по дереву


Щоб правильно підібрати та купити свердло по дереву, необхідно враховувати особливості матеріалу, з яким доведеться працювати. Якщо свердло підібрано неправильно, на звороті заготовки можуть утворитися сколи.

Щоб виконати отвір малого та середнього діаметра, працюючи з твердою деревиною, оптимальним варіантом стане спіральне свердло, яке підходить для ручного інструменту та автоматичного. Дуже зручно мати у господарстві набір свердел на будь-які випадки життя. Таким чином можна суттєво заощадити кошти, оскільки свердла у комплекті обійдуться дешевше.

Для свердління дощок та заготовок середньої товщини, ДВП та ДСП можна сміливо використати пухове свердло. З його допомогою можна зробити глухі отвори, чого не можна сказати про спіральні та гвинтові вироби. Також перо справляється з наскрізними отворами. Свердла, представлені на сайті, легко піддаються заточенню.

Про високу якість продукції свідчать численні відгуки задоволених клієнтів на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner