Кошик
5190 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Обладнання для чищення килимів

Щоб дійсно ефективно очистити ворс килима від сміття, що скупчився, доцільно використовувати відразу кілька інструментів. Наприклад, для регулярного збирання вистачить своєчасного використання пилотяга. Однак він повинен бути виключно потужним, щоб гарантовано видалити весь пил. Тому старий добрий метод із використанням вибивалки для килимів досі актуальний. До нього не слід вдаватися надто часто, тим більше, що й процедура ця трудомістка. Однак використання вибивалки для килимів гарантовано видалить навіть дуже глибоко засів пил.

В Україні заведено вибивати килими в зимову пору року, проте нічого не заважає зайнятися очищенням килимів улітку. Достатньо купити вибивалку із пластику, а в нашому інтернет-магазині це можна зробити дуже недорого.

 

Купити вибивалки та мухобійки недорого в Україні


Ще одним виробом, необхідним для підтримки чистоти в будинку, є класична мухобійка. Комахи проникають у житло навіть тоді, коли на всіх вікнах встановлені сітки. Наприклад, непрохані гості часто залітають через вхідні двері або вентиляцію. Мало того, що мухи є відомими розносниками інфекцій, вони дратують і самі собою. Тому наявність мухобійки, купити яку можна в цьому розділі дуже недорого, допоможе зберегти ваші нерви та чистоту в будинку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner