Кошик
5419 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Рукоятки з храповим механізмом (тріскачки)

Для виконання поточного чи капітального ремонту водієві необхідно мати під рукою руків'я з механізмом хропіння. З їхньою допомогою можна здійснити роботи з різьбовими кріпленнями на важкодоступних ділянках.

В інтернет-магазині в Україні можна купити якісні рукоятки з храповим механізмом (тріскачки) безпосередньо від виробника з офіційною гарантією. Серед величезного асортименту моделей можна підібрати рішення для виконання різних завдань. Продукція виробляється з якісних матеріалів, тому служитимуть тріскачки довгі роки.


Які можна купити рукоятки з храповим механізмом


Для роботи з невеликими механізмами можна купити держаки з храповим механізмом величиною квадрата 1/4". Це деталі, призначені для контакту з різьбовими з'єднаннями від 4 до 14 мм. Найбільш затребуваними в автосервісах є тріскачки з величиною квадрата 1/2". На них встановлюють насадки розміром від 8 до 32 мм.

Поворот забезпечується роликами із кількістю зубів від 24 до 72. Працювати з інструментами із великою кількістю зубів одне задоволення. Поворот виходить більш плавним та м'яким. Такі руків'я дозволяють працювати у стиснених умовах. Вироби із малою кількістю зубів дозволяють витримувати значні зусилля.

Зручно працювати з тріскачками, що мають телескопічну ручку. Її висувають на потрібну довжину та фіксують. Ручки мають ергономічну форму з прогумованими накладками, що забезпечує максимальний комфорт під час роботи.


Руків'я з храповим механізмом (тріскачки): особливості


Для виробництва держака з храповим механізмом (тріскачки) застосовується матеріал, який стійкий до механічних навантажень. Зверху поверхня покривається спеціальним складом, що дозволяє протистояти волозі. Ручний інструмент застосовується разом із торцевими головками чи бітами.

Конструкція тріскачки складається з руків'я зі зручною ручкою та головки, в якій розташована шестерня із зубами. Чим їх більше, тим плавніший хід інструмента. Саме храповий механізм контактує з гайками та головками болтів під час роботи. З таким інструментом можна впоратися у разі, коли неможливо перекидати ключ.

При виборі інструменту орієнтуються кількість зубців. Тріскачки з параметрами 24 штуки мають кут нахилу до клацання 15 °. Це рішення для роботи, де потрібні серйозні зусилля там, де потрібно виконувати завдання із мінімальною амплітудою. Моделі на 72 зуби мають показники лише 5°. Для визначення кроку 360° поділяють кількість зубців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner