Кошик
4910 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

УМОВИ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ

УМОВИ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ

Обмін і повернення товару без дефектів в інтернет-магазині TeRem

Якщо Ви бажаєте повернути товар, у якому відсутній брак або дефект – виріб має бути в ідеальному стані, на ньому не повинно бути слідів використання та упаковка повинна мати товарний вигляд.

Якщо повернення товару здійснюється Новою Поштою, УкрПоштою або Delivery - всі витрати за транспортування товару продавцю здійснюються за рахунок покупця. Гроші за товар повертаються на рахунок покупця, тільки після отримання і огляду товару.

Придбаний виріб, в якому відсутні дефекти, Ви можете обміняти на будь-який інший товар з Вашою доплатою або з поверненням коштів з боку інтернет-магазину TeRem.

Повернення чи обмін товару належної якості може бути здійснено у строк, встановлений Законом України "Про захист прав споживачів".

 

Обмін та повернення товару з дефектами в інтернет-магазині TeRem 

Шановні клієнти, питання невиробничого браку: сколи, крапки, тріщини - вирішуються лише у випадку, якщо виріб було перевірено у відділенні Нової Пошти, під час перевірки повинен бути присутнім оператор. Якщо ж Ви не перевірили у відділенні товар, а вже виявили брак чи бій вдома, то, на жаль, повернути гроші або обміняти виріб буде неможливо. Все частіше сам клієнт псує, б'є товар, потім звинувачує магазин у продажу неякісного виробу.

Перед тим, як запакувати виріб, ми уважно оглядаємо його на наявність браку, сколів, ми зацікавлені у відправленні якісного виробу, працюємо на підвищення продажів та отримання приросту постійних клієнтів. Прохання поставитися з розумінням та при отриманні товару уважно його оглядати у відділенні.

Повернення або заміна виробу з виявленим у процесі експлуатації або при доставці виробничим браком, дефектом виконується на підставі та в строки, встановлені Законом України "Про захист прав споживачів".

Якщо в результаті перевірки виробу встановлено, що дефекти виникли виключно з вини покупця, закон України зобов'язує покупця оплатити витрати, які були витрачені на перевірку даного виробу.

Повернення або обмін товару поганої якості здійснюється за рахунок інтернет-магазину TeRem.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner