
Дошка обробна "Бамбук" 26 х 36 Y-26
- Тип - обробна дошка.
- Довжина - 36 см.
- Ширина - 26 см.
- Товщина - 1,8 см.
- Вага - 850 г.
- Кухонна дошка виготовлена з високоякісної та екологічно чистої деревини бамбука, зручно використовувати для нарізування будь-яких продуктів (випічка, овочі, фрукти, риба, м'ясо та ін), миється у холодній воді.
- Дошка прямокутної форми і має петлю для підвішування.
- Поверхня має антисептичні властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zauberg |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Бамбук |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴


