
Піддон для розсади малий 37х16х6 Юніпласт
Оригінальні піддони для розсади призначаються для вирощування рослин у домашніх умовах. Також підходять для теплиць. Вироби виготовлені із пластику. Придбати пристрої для вирощування розсади можна в інтернет-магазині TeRem.
Особливості піддони для розсади із пластику
-
Дозволяють організувати максимально комфортні умови для вирощування рослин.
-
Піддони для розсади виготовлені з пластику, який відрізняється стійкістю до механічних навантажень.
-
Вироби не виділяють токсинів , безпечні для рослин та навколишнього середовища.
Пристосування для вирощування розсади в теплицях Підходять для зручного розміщення великої кількості рослин. Підходять для теплиць завдяки компактним розмірам та практичності. Використовуються для вирощування розсади, поки не знадобиться висаджування рослин у ґрунт. При рясному зволоженні, достатньому освітленні та теплі проростання насіння відбувається через пару тижнів після висадки. Вироби для вирощування рослин у домашніх умовах.
Піддони для вирощування рослин у домашніх умовах дозволяють організувати вирощування будинку. У них можна поставити розсаду на балкон, підлогу або стіл, розмістити в будь-якому зручному місці, де є необхідні умови для успішного зростання та розвитку. Придбати вироби можна за доступною вартістю у будь-якій необхідній кількості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон розсадний |
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Підлогова, Настільна, Балконна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴


