Під назвою «Срібло» ховається каструля емальована 3,1 л із кришкою від компанії Interos. Це великий турецький виробник посуду, чию продукцію можна купити в нашому інтернет-магазині. Сріблястим є візерунок на чорному тлі корпусу каструлі. Таке рішення виглядає дуже оригінально та ошатно. За посудом нескладно доглядати, метал характеризується міцністю і довговічністю. Сталева каструля емальована 3,1 л. Каструля емальована 3,1 л виготовлена з вуглецевої сталі — вона підходить для індукційних плит.
- Захистне покриття відрізняється надійністю.
- У такому посуді їжу можна зберігати в холодильнику.
- Кришка виконана з жароміцного скла.
- Вона прозора, міцна та довговічна.
- З боків каструлі є ручки.
- Турецький посуд добре себе зарекомендував в Україні.
- Її часто замовляють на подарунок.
Де краще купити каструлю з кришкою
Наш інтернет-магазин заслужив репутацію надійного постачальника красивої та практичного посуду від вітчизняних та зарубіжних брендів. Емальована каструля з кришкою від турецької компанії Interos відповідає обом критеріям. Придбати її ви можете як в роздріб, так і оптом. Для замовлень від 3 одиниць починають діяти вигідні знижки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interos |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Висота каструлі без кришки | 11.6 см |
| Висота каструлі з кришкою | 16 см |
| Тип дна | Одношарове |
| Зовнішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Емальований метал |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 37989 л |
- Ціна: 490 ₴




