

Таз пластиковий 24 л м'який Юніпласт
205 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 05653
+380 (68) 709-03-30
- +380 (50) 709-03-30Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Тип – таз пластиковий.
- Об'єм - 24 л.
- Діаметр тазу – 45 см.
- Розмір таза з ручками – 48 см.
- Висота таза - 25 см.
- Діаметр дна таза - 34,5 см.
- Вага - 0,7 кг. Виробник – Україна, Юніпласт.
- Незамінний атрибут для дому. Матеріал з якого зроблений таз, має міцність і зносостійкість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 24 л |
| Діаметр | 45 см |
| Довжина | 48 см |
| Висота | 25 см |
| Ручки | Є |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴


