- Тип – таз пластиковий.
- Об'єм - 65 л.
- Висота тазу – 21 см.
- Довжина таза з бортиком - 89,5 см.
- Ширина таза з бортиком – 51,5 см.
- Довжина тазу без бортика - 83 см.
- Ширина тазу без бортика - 45 см.
- Довжина тазу по дну – 77 см.
- Ширина таза по дну – 40 см.
- Вага - 2 кг.
- Виробник – Юніпласт, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 65 л |
| Довжина | 89.5 см |
| Ширина | 51.5 см |
| Висота | 21 см |
| Ручки | Немає |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Побутове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



