

Відро - туалет 18 л Юніпласт
345 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10580
+380 (68) 709-03-30
- +380 (50) 709-03-30Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний переносний туалет.
Застосовується в місцях, де відсутня система стаціонарної каналізації.
- Тип - відро-туалет.
- Об'єм відра - 18 л.
- Висота відра з кришкою - 36,5 см.
- Розмір сидіння відра - 45 см х 37 см.
- Діаметр нижньої частини відра - 26 см.
- Вага - 1,45 кг.
- Максимальне навантаження - 125 кг.
- Матеріал - поліпропілен.
- Виробник - Україна, Юніпласт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 353 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 18 |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Поліпропілен |
| Вага | 1.45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴


