


Каструля з нержавіючої сталі зі скляною кришкою ARIAN 10,5 л
- Тип - каструля з нержавіючої сталі.
- Об'єм - 10,5 л.
- Діаметр каструлі - 29,5 см.
- Діаметр дна - 25,5 см.
- Висота каструлі - 18 см.
- Висота з кришкою - 23,5 см.
- Розмір з ручками - 38,5 см.
- Вага - 2,35 кг.
- Кришка - жаропрочне скло з паровідводом.
- Виробник - ТМ ARIAN, Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arian |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 29 см |
| Висота каструлі без кришки | 18 см |
| Висота каструлі з кришкою | 23.5 см |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Ні |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Вага | 2.35 кг |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 10.5 |
| Колір | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴


