

Казан алюмінієвий 10 л
715 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12741
+380 (68) 709-03-30
- +380 (50) 709-03-30Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Тип — казан алюмінієвий.
- Об'єм — 10 л по края казана.
- Діаметр казана — 31,2 см.
- Діаметр із вушками - 34,2 см.
- Діаметр дна казана — 24,5 см.
- Висота казана — 15,5 см.
- Висота з кришкою — 18 см.
- Вага — 1,1 кг.
- Кришка — алюмінієва.
- Виробник — Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 10 л |
| Діаметр | 312 мм |
| Висота | 155 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Висота з кришкою | 180 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 2 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тринога | Немає |
| Тип плити | Газова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴


