Однією з самих ходових моделей є каструля з неіржавіючої сталі Zauberg 11 л об'ємом. Ємність відмінно підходе для приготування перших, других блюд, напоїв. Таку каструлю неодмінно варто купити для великих сімей, в яких є необхідність готувати багато порцій їжі. Посуд також згодиться для маринування м'яса, риби, підготовки овочів для консервації, стерилізації банок і інших процесів.
Якісна каструля з неіржавіючої сталі Zauberg
Фірмова каструля з неіржавіючої сталі Zauberg вироблена з кращих харчових сплавів, тому ємкість сумісна з різними видами продуктів. Серед інших переваг посуду можна назвати:
- високу стійкість до пригорання, а також різних типів деформації;
- несприйнятливість до корозійних процесів;
- простоту очищення.
Вироби з неіржавіючої сталі сумісні з посудомийною машиною, зокрема високотемпературними режимами.
Купити каструлю Zauberg 11 л об'ємом
Готувати в каструлях Zauberg — суцільне задоволення. До стінок і дна їжа не прилипає, тому немає обмежень за рецептами. Ємності об'ємом 11 л мають компактні габарити, не займають багато місця на плиті. Купити продукцію можна за найкращою ціною в інтернет-магазині. Чекаємо ваших замовлень!
- Тип — каструля із неіржавіючої сталі.
- Об'єм каструлі - 11 л.
- Діаметр каструлі — 27,8 см.
- Висота каструлі — 21,4 см.
- Висота з кришкою — 26,5 см.
- Товщина стінок — 0,5 мм.
- Вага — 2,2 кг.
- Кришка — жаропрочне скло із паровідводом.
- Виробник — ТМ Zauberg.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zauberg |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Висота каструлі без кришки | 21.4 см |
| Висота каструлі з кришкою | 26.5 см |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Вага | 2.2 кг |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Об'єм каструлі | 11 л |
| Діаметр | |
| Діаметр каструлі | 27.8 см |
- Ціна: 865 ₴




