- Тип — настінна сушилка.
- Матеріал — метал + пластик.
- Робоча довжина сушарки — 12 м.
- Довжина сушарки — 200 см.
- Глибина сушарки — 45 см.
- Ширина сушарки — 200 см.
- Ліфт-система, що складається із 6 призначених для білизни перекладин, яка дає змогу фіксувати та використовувати перекладини на зручному для Вас рівні (висота). Залежно від потреби конструкція передбачає монтаж сушарки на стіну або стелю. Матеріал, що застосовується в конструкції, — сталь. Виготовлені зі сталі основні незнімні кронштейни, а також перекладини дають змогу витримувати чималі навантаження (як мінімум до 21 кг за умови рівномірного розподілу ваги). Покриття — порошкова емаль, стійка до дії прямого сонячного випромінювання та інших несприятливих зовнішніх чинників. Це робить можливим експлуатацію сушарки як усередині, так і зовні житлового приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Настінно-стельовий |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | 11-15 |
| Максимальне навантаження | 21 кг |
| Захист від випадкового складання | Ні |
| Колір | Білий |
| Тримачі для дрібних речей | Ні |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Rokar |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴





